Not known Factual Statements About bosch buzdolabı ayarları

Bosch marka buzdolabımızın haftalardır alarmı çaldığı için defalarca Bosch çağrı merkezini aradık ve soğukluk ayarlarını değiştirmemiz tavsiye edildiği için böyle yaptık.

2020 yılında Bursa Fms Bulvarı bayiinden almış olduğun kgn86ai42n design buzdolabım üst bölgesi soğutmamaya başladı ve servis hizmeti aldık.

Sonra dolabımızı çalıştırıp alarm yazan kısıma twenty sn basılı tutuyoruz. Buzdolabı kendine reset atmış bulunuyor. Donanımsal bir sıkıntı yoksa eğer çözüm sağlayacaktır.

Ama bazen de fişin pirize tam olarak takılmaması, ayar düğmelerinin doğru olmaması gibi basit ihmallerden de cihazınız çalışmayacaktır. Bunlar da kontrol edilerek en kaliteli tamir ve bakım yapılacaktır.

Su filtrenizi filtreyi değiştir düğmesi yanmadan değiştirdiyseniz, manuel olarak sıfırlamanız gerekir. İşte advertımlar…

Buzdolabımın alarm ışığı devamlı yanıp sönüyor soğutma yapmıyor motoru da çalışmıyor gibi her ne yaptımsa olmadı.

Su bağlantısı doğru şekilde takılmamışsa, bu düşük su basıncına neden olabilir ve cihaza zarar verebilir.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve Internet site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Buzdolabınızın iç sıcaklığı aynı zamanda bulunduğunuz ortamın sıcaklığına, kapağın hangi sıklıkla açıldığına ve buzdolabının içinde saklanan gıdaların miktarlarına göre de değişiklik göstermekte.

Hizmet kalitesi için çerezleri kullanabiliriz. DH’ye girerek kullanım izni vermiş sayılırsınız. Anladım Veri Politikamız

Bende elimi yanlarında hava veren yere tutarak soğBritish isles ayarını yaptım, fakat çOkay soğBritish isles geliyor. Derecenin hangi ayarda olduğunu bilmediğimden ayar yapamıyorum. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

Sogutmada sorun yok ise trouble yaratmaz, yinede servisten destek almanız iyi olacaktır, kablo gurubu ve soketlerde sorun muhtemel arıza

Eğer uzun süre evde bulunmayacaksanız BOSCH buzdolabınızın ayarını tatil konumu olarak ayarlayabilirsiniz. Tatil konumundayken buzdolabınızda gıdaları muhafaza etmenizi tavsiye etmiyoruz.

Bosch buzdolabının buzluk gsetergesi önce alarm verdi fişi çektik taktık şimdi ise – eighteen yazısı yanıp sönüyor normalmiş bu

taşıma sırasında motorda hasar oluşmasından korktum,dolabın arkasının alt tarafında bulunan kapağı açıp motorun olduğu bölüme baktım,bir sorun görmedim,ısı sorusunu bu yüzden sordum bosch buzdolabı ayarları elektirik kablosuda kısa yapılmış gereksiz yere candogan62 Bosch KSU 49631 NE dolap hakkındaki düşüncelerini yazarmısın dostum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *